ProMetro

Instrumenty

Pomiarowe

Misją ProMetro jest doradzanie i dostarczanie swoim klientom optymalnych rozwiązań pomiarowych, możliwie najlepiej odpowiadającym ich indywidualnym potrzebom. Jest to możliwe dzięki szerokiej wiedzy jej pracowników.

ProMetro powstało na bazie wieloletnich doświadczeń w dziedzinie pomiarów dźwięku i drgań swojego głównego założyciela, Marka Podgórskiego, członka Polskiego Towarzystwa Akustycznego, współautora wielu rozwiązań oprogramowania oferowanego przez Svantek, uczestnika wielu konferencji w dziedzinie wibroakustyki, autora szkoleń.

Jako najszybciej rozwijająca się firma w branży, ProMetro z powodzeniem obsługuje rosnącą grupę klientów, zarówno korporacyjnych, instytucjonalnych jak i profesjonalnych konsultantów, laboratoria pomiarowe i badawcze.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszych atrakcyjnych cen!

ProMetro

Zakres naszej działalności

W tej chwili w ofercie posiadamy pełną gamę profesjonalnych produktów Svantek do pomiaru parametrów dźwięku oraz drgań w wielu obszarach zastosowania, włączając w to czynniki środowiskowe, bezpieczeństwo i higienę pracy, badawczo-rozwojowe, akustykę budowlaną.

Zamierzamy sukcesywnie rozbudowywać naszą ofertę o starannie dobrane rozwiązania pomiarowe najwyższej jakości.

Oferowany sprzęt można zarówno zakupić oraz wynająć na dogodnych warunkach.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszych atrakcyjnych cen!

Akustyka Budowlana

Izolacyjność akustyczna od dźwięków powietrznych i uderzeniowych, czas pogłosu, zrozumiałość mowy... Witamy w świecie akustyki budowlanej!

Badania i Rozwój

Wysokiej dokładności sprzęt do pomiarów i analizy parametrów dźwięku i drgań. Wyposażenie dla naukowców i inżynierów prowadzących prace badawczo-rozwojowe.

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Doskonale wiemy, co jest potrzebne do pomiarów BHP fizycznych czynników szkodliwych w miejscu pracy. Przynajmniej co do hałasu stanowiskowego i drgań oddziałujących na człowieka.

Środowisko

Sprawdź, co możemy zaoferować w dziedzinie pomiarów czynników występujących w środowisku. Hałas, drgania, warunki pogodowe z uwzględnieniem temperatury, opadów, wilgotności, prędkości wiatru, ciśnienia atmosferycznego...

Wszystkie Produkty

Zobacz kompletną listę naszych produktów. Wybierz zestaw, na który stworzymy dla Ciebie atrakcyjną ofertę cenową.

Wynajem

Jeżeli chcesz wypróbować rozwiązania lub potrzebujesz ich tylko na określony projekt - wanajem to opcja dla Ciebie. Sprawdź nasze atrakcyjne warunki.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszych atrakcyjnych cen!

biuro@prometro.pl
Tel. +48 690 659 956

Dane rejestrowe:
ProMetroLogic Sp. z o.o.
Ul. Słotna 17A, 04-859 Warszawa
Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla M.St Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000672612 | NIP: 9522161155 | REGON: 367002598
Kapitał zakładowy: 5.000,00 zł